Kontakt

Besöksadresser Labkontroll AB

 

Aröds Industriväg 76, 422 43 Hisings Backa
E-post: info@labkontroll.se
Telefon: 031-761 46 32
Birger Jarlsgatan 18, Stockholm
E-post: info@labkontroll.se
Telefon: 0704-47 88 42
Robert Jorfors : VD / Teknisk rådgivning
Robert Jorfors
VD / Teknisk rådgivning

E-post: robert.jorfors@labkontroll.se

Telefon: 0704-47 88 42

Morgan Lundh : Teknisk projektledning
Morgan Lundh
Teknisk projektledning

E-post: morgan.lundh@labkontroll.se

Telefon: 0706-34 02 61

Emil Andersson : Renrum / Skyddsventilation<br>Certifierad enligt CTCB-I
Emil Andersson
Renrum / Skyddsventilation
Certifierad enligt CTCB-I

E-post: emil.andersson@labkontroll.se

Telefon: 0727-41 35 35

Erik Ristorp : Renrum / Skyddsventilation<br>Certifierad enligt CTCB-I
Erik Ristorp
Renrum / Skyddsventilation
Certifierad enligt CTCB-I

E-post: erik.ristorp@labkontroll.se

Telefon: 0722-48 80 20

Hans Ekstam : Renrum / Skyddsventilation
Hans Ekstam
Renrum / Skyddsventilation

E-post: hans.ekstam@labkontroll.se

Telefon: 0705-51 46 17

Jerry Nilsson : Renrum / Skyddsventilation
Jerry Nilsson
Renrum / Skyddsventilation

E-post: jerry.nilsson@labkontroll.se

Telefon: 0704-47 88 52

Edvin Andersson : Styr- och reglertekniker<br>Certifierad enligt CTCB-I
Edvin Andersson
Styr- och reglertekniker
Certifierad enligt CTCB-I

E-post: edvin.andersson@labkontroll.se

Telefon: 0706-34 00 86

Robert Haugen : Styr- och reglertekniker
Robert Haugen
Styr- och reglertekniker

E-post: robert.haugen@labkontroll.se

Telefon: 0704-92 91 15