Kontakt

Besöksadresser Labkontroll AB

Göteborg
Aröds Industriväg 76
417 05 Göteborg
E-post: info@labkontroll.se
Telefon: 031-761 46 32

Lund
Medicon Village / Scheeletorget 1
223 81 Lund
E-post: info@labkontroll.se
Telefon: 046-10 25 50

Stockholm
Hammarbacken 6A, vån 7
Sollentuna
E-post: info@labkontroll.se
Telefon: 0704-47 88 42

 

Robert Jorfors : VD / Teknisk rådgivning
Robert Jorfors
VD / Teknisk rådgivning

E-post: robert.jorfors@labkontroll.se

Telefon: 0704-47 88 42

Dan Åkerman : Bolagschef Labkontroll Syd
Dan Åkerman
Bolagschef Labkontroll Syd

E-post: dan.akerman@labkontroll.se

Telefon: 0733-16 58 49

Morgan Lundh : Teknisk projektledning
Morgan Lundh
Teknisk projektledning

E-post: morgan.lundh@labkontroll.se

Telefon: 0706-34 02 61

Emil Andersson : Renrum / Skyddsventilation
Emil Andersson
Renrum / Skyddsventilation

E-post: emil.andersson@labkontroll.se

Telefon: 0727-41 35 35

Erik Ristorp : Renrum / Skyddsventilation
Erik Ristorp
Renrum / Skyddsventilation

E-post: erik.ristorp@labkontroll.se

Telefon: 0722-48 80 20

Edvin Andersson : Renrum / Skyddsventilation
Edvin Andersson
Renrum / Skyddsventilation

E-post: edvin.andersson@labkontroll.se

Telefon: 0706-34 00 86

Jerry Nilsson : Skyddsventilation
Jerry Nilsson
Skyddsventilation

E-post: jerry.nilsson@labkontroll.se

Telefon: 0704-47 88 52

Robert Haugen : Skyddsventilation
Robert Haugen
Skyddsventilation

E-post: robert.haugen@labkontroll.se

Telefon: 0704-92 91 15

Joel Proos : Styr / Skyddsventilation
Joel Proos
Styr / Skyddsventilation

E-post: joel.proos@labkontroll.se

Telefon: 0709-55 64 76